3×07 – Dark Hollow | Once Upon a Time

3×07 – Dark Hollow

Premiéra: 10. 11. 2013
Scénář: Kalinda Vasquez, Andrew Chambliss
Režie: Guy Ferland
Sledovanost: 6,71 mil. diváků
Odkazy: IMDb.com, SerialZone.cz

Pan Gold a Regina posílají Ariel zpátky do Storybrooke s předmětem, který pomůže Belle najít skrytý artefakt, který by jim pomohl sesadit Pana. Ale k jejich neštěstí se dva muži vkradli do města s úmyslem je zastavit, ať to stojí, co to stojí.

Mezitím Emma, Neal a Hook se pokouší nalézt Černou díru, kde přebývají Panovy Stíny, aby je mohli chytit a Mary Margaret je naštvaná na Davida, že před ní držel své tajemství.

Podrobnější popis:

Jakmile se šestice zachránců vydává do Země Nezemě zachránit Henryho, Belle zůstala ve Storybrooke sama. Jak jí poradil pan Gold, zahalila město kouzelným štítem, který odrazuje cizince, aby vstoupili do města. Těsně předtím, než se štít uzavře, vklouznou do města dva cizinci, kteří slouží Panovi.

Pět dní na to se ve Storybrooke objeví Ariel s poselstvím od pana Golda a Leroy ji zavede k Belle.  Ta má za úkol nalézt Pandořinu skřínku, která podle legendy obsahuje největší a nejtemnější zlo, které kdy existuje a které, jaké jediná věc dokáže zničit Pana. Jakmile skříňku Belle a Ariel najdou v obchodu pana Golda, jsou přepadeni dvěma muži, kteří jim skříňku seberou. Během toho vyplyne na povrch, že oba muži jsou bratři a pracují nedobrovolně pro Pana, neboť uvěznil jejich malou sestru Wendy.

Když se Ariel konečně dostane zpátky do Země Nezemě, předá Rameplníkovu skříňku a Regina ji za odměnu dá nohy, aby mohla za svou životní láskou, princem Ericem.

‹ předchozí epizoda | následující epizoda ›