5×18 – 5×20 | Once Upon a Time

5×18 – 5×20

V první ukázce z dílu 5×20 Pták Ohnivák (Firebird) chce Hádes uzavřít dohodu s Emmou. Za záchranu unesené Zeleny nabízí vymazání jmen z náhrobních kamenů a tím pádem i odchod z Podsvětí.

Hádes se obrací na hrdiny, aby je požádal o pomoc se zíkáním Zeleny zpět od Rampelníka a Petra Pana. Na oplátku jim nabízí, že odstraní všechna jejich jména z náhrobních kamenů. Nicméně, Hook stále.

 

Promo k 5×20

Epizoda 5×20 Pták Ohnivák (Firebird) bude ve znamení návštěvy samotného pekla. Kvůli Zelenině únosu začne Hádes vyjednávat a dovolí hrdinům odstranit jejich jména z náhrobních kamenů.

 

 

Druhý Sneak Peek k 5×19

Je zajímavé, že druhá ukázka z díli 5×19 Sestry (Sisters) se zaměřuje na dva bratry, a to Jamese a Davida. Ti dva se konečně potkávají a není to vůbec přátelské setkání. Myslíte, že to vygraduje něčím zraněním?

Titulky k epizodě 5×18

Fanoušci ze serveru CWzone.cz už mají vytvořené titulky k epizodě 5×18 Rubyiny (Ruby Slippers). Stahovat je můžete zde. Jako vždy Veruuuu, MeiMei, Mischa, xtomas252 děkujeme za překlad!

Hádes se ze všech sil snaží Zelenu přesvědčit, aby s ním odešla na povrch a všechny ostatní zanechala v Podsvětí. Pro Prohnanou čarodějnici ze Západu je to lákavá nabídka, jelikož nemá svou sestru zrovna

Text k epizodě 5×19

Poté, co se Hádes se Zelenou smířili, Hádes Zeleně říká, že s ní chce prožít budoucnost venku z Podsvětí. Všechno, co potřebuje udělat k tomu, aby mohli odejít z Podsvětí a uvěznit zde hrdiny nadobro, je vyléčit.

Diskuze (3)

  1. Proboha co to je? Proč to máte komplet se vším všudy (včetně úvodních obrázků) zkopírované ze stránky storybrooke.cz? Co to má jako za smysl? A ještě k tomu všemu dokonce tak hloupě, že když kliknu na úvodní obrázek hodí mě to na zdrojovou stránku.

    Patty · 30.04.2016, 09:47

  2. Podla mňa by ste túto stránku mali zrušiť. V dobrom. Ak je to skopírované tak to nemá zmysel.

    Alex Matej · 30.04.2016, 12:24

  3. Alex Matej: Taky si myslím. Tohle je evidentně celé do poslední tečky zkopírované i s úvodními obrázky, což mi přijde teda dost sprosté.

    Patty · 30.04.2016, 16:25

Přidat příspěvek

Návod, jak si přidat vlastní obrázek ke komentářům, naleznete zde.